Společnost outdoor akzent je od 21. 1. 2013
součástí holdingu BigBoard Praha a.s.

Obchodní zastoupení pro celou skupinu zajišťuje
společnost BigMedia, spol. s.r.o.


www.bigmedia.cz

BigBoard

Novinky

Od začátku roku 2019 jsme pro Vás připravili do prodeje několik ploch typu clv, billboard a LED obrazovka v Českobudějovickém nákupním centru Mercury.

Maxcube - právě v prodeji několik atraktivních lokalit v Praze. Čtyřstranná konstrukce 2,4 x 6 m viditelná ze všech stran maximalizuje efekt prezentovaného reklamního sdělení.

V průběhu prázdnin jsme postavili několik nových panelů Euroformát 5,1 x 2,4 m v Brně a Ostravě.

Společnost outdoor akzent s.r.o. změnila sídlo, které má nyní tuto adresu:
outdoor akzent s.r.o.
Na strži 2097/63
140 00 Praha 4

V atraktivních lokalitách v blízkosti obchodních center jsem pro Vás připravili nové pozice pro exkluzivní reklamní plochy typu Maxucube.

Pro naše klienty jsme rozšířili sít ploch billboardů o další frekventované místo, u obchodního centra Avion park v Brně.

Další nový billboard jsme pro vás postavili v Bohumíně na hlavním průjezdu městem.

Čtyři nové plochy typu billboard v Brně na městském okruhu. V prodeji od dubna 2017.

Od února 2017 předáváme do prodeje 14 nových ploch v Ostravě. Všechny jsou formátu billboard umístěné na frekventovaných komunikacích.

Nový billboard v Brandýse nad Labem u Kafulandu. Naši klienti tak mohou vybírat mezi 6 344 plochami rozmístěnými po celé České republice.

V Liberci jsme pro vás postavili další osvětlenou billboard prizmu na frekventovaném průjezdu městem. V prodeji je již nyní.

Další nový double bigboard jsme pro vás postavili na Praze 5 na výpadovce směr Plzeň. Celkový počet námi nabízených double bigboardů tak dosáhl čísla 123.

V únoru a březnu jsme postavili dva nové double bigboardy formátu 9,6 x 8,2 m v Hradci Králové a Praze 5. Celkový počet double ploch bigboardů tak dosáhl úctyhodného čísla 123.

Letošním rokem jsme oslavili 5 let úspěšného fungování projektu LED obrazovek

Všechny velké formáty - bigboardy, backlighty a LED obrazovky nabízí také společnost BigMedia.