BigBoard

Novinky

Od začátku roku 2019 jsme pro Vás připravili do prodeje několik ploch typu clv, billboard a LED obrazovka v Českobudějovickém nákupním centru Mercury.

Maxcube - právě v prodeji několik atraktivních lokalit v Praze. Čtyřstranná konstrukce 2,4 x 6 m viditelná ze všech stran maximalizuje efekt prezentovaného reklamního sdělení.

V průběhu prázdnin jsme postavili několik nových panelů Euroformát 5,1 x 2,4 m v Brně a Ostravě.

Společnost outdoor akzent s.r.o. změnila sídlo, které má nyní tuto adresu:
outdoor akzent s.r.o.
Na strži 2097/63
140 00 Praha 4

V atraktivních lokalitách v blízkosti obchodních center jsem pro Vás připravili nové pozice pro exkluzivní reklamní plochy typu Maxucube.

Pro naše klienty jsme rozšířili sít ploch billboardů o další frekventované místo, u obchodního centra Avion park v Brně.

Další nový billboard jsme pro vás postavili v Bohumíně na hlavním průjezdu městem.

Čtyři nové plochy typu billboard v Brně na městském okruhu. V prodeji od dubna 2017.

Od února 2017 předáváme do prodeje 14 nových ploch v Ostravě. Všechny jsou formátu billboard umístěné na frekventovaných komunikacích.

Nový billboard v Brandýse nad Labem u Kafulandu. Naši klienti tak mohou vybírat mezi 6 344 plochami rozmístěnými po celé České republice.

V Liberci jsme pro vás postavili další osvětlenou billboard prizmu na frekventovaném průjezdu městem. V prodeji je již nyní.

Další nový double bigboard jsme pro vás postavili na Praze 5 na výpadovce směr Plzeň. Celkový počet námi nabízených double bigboardů tak dosáhl čísla 123.

V únoru a březnu jsme postavili dva nové double bigboardy formátu 9,6 x 8,2 m v Hradci Králové a Praze 5. Celkový počet double ploch bigboardů tak dosáhl úctyhodného čísla 123.

Letošním rokem jsme oslavili 5 let úspěšného fungování projektu LED obrazovek

Všechny velké formáty - bigboardy, backlighty a LED obrazovky nabízí také společnost BigMedia.